menuMENU
Najdete nás na Facebooku

1. lekce: Začínáme se cvičením

Tato lekce představuje jednoduchá cvičení v nízkých cvičebních polohách a je určena zejména těm, kteří se cvičením teprve začínají a nemají moc osobních zkušeností s cíleným cvičením. Cvičení jsou kondičně i prostorově nenáročná, potřebujete pouze podložku na cvičení, zvýšenou podložku pod ruce (stačí pár silnějších knih), příp. malý ručník (pro podložení hlavy, případně kolen).

Celá lekce je rozdělana na tři menší celky, které na sebe navazují. Jedná se o cvičení vleže na zádech, vleže na břiše a ve vzporu klečmo (klek s oporou o ruce). Vzhledem k tomu, že pro kvalitní cvičení je nesmírně důležité také správné nastavení klíčových míst v držení těla v základní poloze, najdete v této lekci kromě 3 samostatných cvičebních celků také 2 krátká videa k nastavení správné polohy vleže na zádech a ve vzporu klečmo. Nejdříve si tato videa prohlédněte a pak začněte teprve s „video doprovodem“ cvičit. Po několika opakováních by Vám pak pro cvičení měl už stačit pouze daný slovní doprovod. Stále mějte na paměti, že pro dobrý výsledek je důležitá zejména kvalita cvičení spojená s vědomou korekcí držení těla.

Cílem cvičení je zmírnění nebo odtranění Vašich obtíží v dolní části zad. Pokud Vám však některá poloha či cvik bolesti zhoršuje, tak tuto polohu nebo cvik vynechejte. 

Přejeme Vám hodně trpělivosti při cvičení!

Tuto část si můžete koupit za 150 Kč, nebo komplet obou lekcí za 200 Kč.

Placený kurz - Cena: 150 Kč
KOUPIT TENTO KURZ

VIDEA A ČLÁNKY

VÝHODY REGISTRACE

Registrujte se a získáte možnost mít osobní stránku s vlastním seznamen cvičení.

ZJISTIT VÍCE

PRO VEŘEJNOSTPRO ODBORNÍKY

DOPORUČUJEME

Provozovatel:
Fyzioweb s.r.o.
B. Němcové 596/58
370 01 České Budějovice 7
IČ: 05285755

PARTNEŘI

DJK fyzio s.r.o.
Rehab
REHAB
DJK fyzio s.r.o.
DJK fyzio s.r.o.
DJK fyzio s.r.o.
Tento informační portál je provozován společností Fyzioweb s.r.o. © 2017. Tvorba www S2 STUDIO.
ZAVŘÍT X

PŘIHLÁŠENÍ

Trvalé přihlášení
Nová registrace

Zapomněli jste heslo?