menuMENU
Najdete nás na Facebooku

E-fyziokurzy

FYZIOWEB KURZ VÝUKA FYZIOTERAPIE

 

 

 

 

 

Kurzy jsou určeny především pro účastníky a absolventy praktických kurzů, jako moderní doplněk výuky i jako celoživotní průvodce pro opakování a praktické používání naučených postupů. Nemají sloužit jako jediný zdroj informací a zejména ne jako primární nástroj k osvojení praktických dovedností v práci fyzioterapeuta. K tomu je nutná přímá výuka s lektorem, který techniky předvede a následně při tréningu koriguje. Přesto mohou být užitečné i pro fyzioterapeuty, kteří uvedené kurzy neabsolvovali, kteří se jimi chtějí inspirovat nebo je srovnat se svými znalostmi a zkušenostmi.

Většina kurzů je přístupná za úhradu (po jejich zakoupení máte přístup navždy a zdarma získávate i jejich případné inovace a doplnění). Získáváte mimořádnou možnost posunout práci s pacientem na vyšší úroveň - vybírat konkrétní cvičení pro vaše pacienty, kteří je budou mít uloženy v seznamu na jejich osobních stránkách MOJE CVIČENÍ a mohou si je zde kdykoliv prohlédnout (viz informace o registraci laiků). Podobnou možnost má i každý registrovaný odborník, který si může zařazovat do oblíbených jednotlivé techniky, které pak v souhrnu uvidí na své osobní stránce MOJE TECHNIKY.

U každého videa je slovní popis techniky. Všechny popisy jsou jako příloha ke studiu v pdf souboru ( POPIS TECHNIK ) a je umožněno jejich stažení.

 

 

VÝHODY REGISTRACE

Registrujte se a získáte přístup do online kurzů.

ZJISTIT VÍCE

PRO VEŘEJNOSTPRO ODBORNÍKY

DOPORUČUJEME

Provozovatel:
Fyzioweb s.r.o.
B. Němcové 596/58
370 01 České Budějovice 7
IČ: 05285755

PARTNEŘI

DJK fyzio s.r.o.
Rehab
REHAB
DJK fyzio s.r.o.
DJK fyzio s.r.o.
DJK fyzio s.r.o.
Tento informační portál je provozován společností Fyzioweb s.r.o. © 2017. Tvorba www S2 STUDIO.
ZAVŘÍT X

PŘIHLÁŠENÍ

Trvalé přihlášení
Nová registrace

Zapomněli jste heslo?